27. 5. 2019

O tom, že jarošovské žáky atletika baví, nás přesvědčila naše početná výprava, která se v úterý 21. 5. 2019 zúčastnila Okresní atletické olympiády základních škol 1. stupně na Městském stadionu Dany Zátopkové v Uherském Hradišti.

Ve velké  konkurenci dvaceti základních škol z okresu Uherské Hradiště se naši žáci neztratili a přivezli tři bronzové medaile.

I když se všem na medailové pozice nepodařilo dosáhnout, patří jim velké poděkování za vynikající reprezentaci školy, obrovskou snahu a hlavně povzbuzování spolužáků.

Nejlepší výkony

Tereza Kedroňová hod kriketovým míčkem 3. místo
Eliška Kadlčíková vytrvalostní běh 600 m 3. místo
E. Kadlčíková, T. Kedroňová,
N. Mikšíková, K. Lapčíková
štafeta starší dívky 4 x 60 m 3. místo
Anežka Budařová hod kriketovým míčkem 4. místo
Matěj Dalajka běh 50 m 4. místo
Kristýna Vaňková běh 50 m  5. místo
Marek Krejčiřík vytrvalostní běh 600 m 5. místo
J. Horňáková, A. Budařová,
K. Vaňková, V. Blahová
štafeta mladší dívky 4 x 60 m 5. místo

Školu reprezentovali:

Eliška Kadlčíková, Tereza  Kedroňová, Nikola Mikšíková, Kateřina Lapčíková, Matyáš Kutra, Filip Kolísek, Tomáš Radimecký, Adam Varmuža, Filip Varmuža, Adam Prostinák, Matěj Dalajka, Marek Krejčiřík, Kristýna Vaňková, Vendula Blahová, Anežka Budařová, Johana Horňáková

Více fotografií zde.

Uzavření mateřské školy a školní družiny během hlavních prázdnin

Mateřská škola Jarošov bude uzavřena v době hlavních prázdnin od 8. 7. do 9. 8. 2019.
Školní družina bude uzavřena po celou dobu hlavních prázdnin.

Podrobné informace k uzavření mateřských škol v UH a jejich náhradních provozech naleznete zde.