Plán akcí COMENIUS 2009

Na začátku roku napíší ředitelé škol krátký dopis, ve kterém popíší svoji školu a přiloží svoji fotografii.

Projekt je zaměřen na spotřebu energií, papíru, plechovek a jejich recyklaci,. Naším úkolem bude udělat plakát „Jak šetřit energií“ (zhasínat, zavírat dveře, recyklovat starý papír).

Září

Obrázky celé třídy, to jsem já

Jak chodíš do školy (pěšky, autem, autobusem, vlakem)

Po návštěvě Anglie vydat noviny a vysvětlit náplň pracovní cesty

EKO projektCo mohu udělat, abych zachránil planetu“, je něco, co bych mohl udělat ve škole?

Listopad

Změna světového klimatu, co znamená globální oteplování, jak se změnilo počasí od dob našich rodičů, prarodičů

Pohledy vytvořené ve tvaru zvířat, která žijí v zimě blízko naší školy.

Leden

Kalendáře s použitím fotografií a obrázků z okolí

Únor, březen

Jak recyklujeme, znovu využíváme a šetříme energii v naší škole

Duben

Kreslíme, fotografujeme význačná přírodní naleziště v okolí naší školy

Květen

Partnerská schůzka v naší škole

Největší znečišťovatelé v okolí naší školy

Červen

Letní počasí – jaké je teď a jak se mění během roku.

16.7.2018 - 20.7.2018 • Základní škola Jarošov

Letní kurzy - Šikovné ručičky a Sportujeme s hravou angličtinou 16. - 20.7.2018

V době letních prázdnin připravujeme 2 letní kurzy v jednom termínu 16. - 20.7.2018 od 8.00 hodin do 16.30 hodin: 1. Šikovné ručičky - výtvarně zaměřený kurz pro děti ve věku 4 - 7 let - lektory kurzu: Jitka Králíková a Pavlína Mikulcová. 2. Sportování s hravou angličtinou pro děti ve věku 6 - 8 let - sportovní kurz i s procvičením základních pojmů angličtiny i pro úplné začátečníky :-), lektorkou kurzu je Monika Mitanová.
více zde…