16. 2. 2019

Plnou parou vpřed! Na Kouzelný karneval s Jirkou Hadašem již brzy.... 16. 2. 2019 se na Vás od 14.30 h těší Spolek rodičů při ZŠ Jarošov.

Kouzelný karneval 2019 - PLNOU PAROU VPŘED!
Autorský projekt populárního kouzelníka Jirky Hadaše s názvem KOUZELNÝ KARNEVAL je velmi oblíbený mezi dětmi i jejich rodiči.

Pro rok 2019 jsme si pro kluky a holky připravili nový animační pořad PLNOU PAROU VPŘED!, tentokrát v námořnickém duchu. Děti se mohou těšit na novou scénu, kulisy a také originální soutěže.

Během naší 120 minutové plavby, která bude pod vedením ostříleného kouzelného kapitána Jirky Hadaše, si děti užijí plno tanečků a písniček, zasoutěží si v námořnických dovednostech jako je rybolov, silný námořník nebo si zaplavou v mořských vlnách. Nebude samozřejmě chybět ani oblíbená škola kouzel. Po celou dobu animačního pořadu budou dětem pomáhat plavčíci Jája a Pája, kteří malé kamarády také naučí nové tanečky a pomohou jim při soutěžích a hrách.

Každý malý účastník dostane od nás zdarma dárek od našich partnerů společností Topnatur, Albi a oblíbených dětských časopisů Sluníčka a Mateřídoušky!