14. 2. 2021

LETNÍ KURZ ŠIKOVNÉ RUČIČKY - úterý 6.7. až pátek 9.7.2021, vždy od 8.00 hodin do 16.00 hodin. Letní kurz se koná na Základní škole v Jarošově. Kurzovné činí 1600 Kč. V rámci kurzu děti navštíví keramickou dílnu, kde si děti budou vyrábět keramické výrobky a naučí se točit na kruhu. Lektorkami kurzu jsou Eva Gregůrková a Jitka Králíková. Přihlášky a bližší informace získáte na ms@zsjarosov.cz Kapacita míst je omezená, proto neváhejte s přihlášením dítěte na letní kurz 🙂

Základní škola Jarošov je zapojena do dvouletého projektu Erasmus+. Je to program EU pro vzdělávání, odbornou přípravu, mládež a sport "Podpora zdravého školního života ve zdravé Evropě" na období od 1. 9. 2020 do 31. 8. 2022. Naše škola získala grant na mobility učitelů i žáků. Cílem všech typů mobilit je podporovat studující a umožnit jim osvojení znalostí či dovedností v cizím jazyce během zahraničních pobytů, zvýšit tak jejich osobní rozvoj.
V rámci tohoto projektu spolupracuje škola s partnerskými školami z Irska, Německa, Bulharska a Francie.