24. 6. 2019

Výborných výsledků dosáhli naši žáci v soutěži "Píšu povídky, píšu básně", kterou každoročně organizuje Knihovna BBB v Uherském Hradišti..

Kategorie 1. - 3. třída

2. místo Emma Stašková, 3. třída
3. místo Štěpánka Gazdová, 3. třída

Kategorie 4. - 5. třída

1. místo Elena Straková, 4. třída
2. místo Patricie Reichlová, 4. třída
2. místo Tereza Kedroňová, 5. třída

Veškeré nové informace k zápisu do 1. třídy pro rok 2020/2021, prosím, sledujte v sekci - Základní škola - Zápis do 1. třídy.