Obsah

ČER – VEN!!!

Rozdělení slova červen značí, že přišel čas k opuštění školy – „rychle ven“. Alespoň na dva měsíce. Je to neskutečné, ale už se opět loučíme s dalším školním rokem.

Více zde

…a to byl kvetoucí Máj…

Seznamte se s událostmi, které nám květen přinesl. Jednou z nejdůležitějších byl rozhodně Den matek, kterému jsme věnovali velkou pozornost.

Více zde

Dubnové události

Další pěkný měsíc je za námi, tak si připomeňme, co všechno jsme s ním prožili…

Více zde

Březen – jaro je tady!!!

Letos tak úplně neplatilo „březen, za kamna vlezem“, měli jsme i dostatek slunečních paprsků. Pranostiky patrně měnit nebudeme, ale povíme Vám, jak jsme prožili první jarní dny.

Více zde

Únor zelený – pole už nelení???

Podle kalendáře stále vládne zima, ale jaro je cítit na každém kroku. Zimní radovánky tedy šly zcela stranou a únor jsme prožili následovně.

Více zde

Leden přeje za celý rok - spoustu pěkných zpráv …

Tento měsíc své jméno vůbec nezahanbil a předvedl pravou zimu v její síle. Proto jsme si také mohli zkusit, jak se točí na zasněženém kolotoči, jak nepohodlné jsou zmrzlé prolézačky…

Více zde

Prosinec a náš čas předvánoční…

To nám to uteklo, najednou tu s námi byl poslední měsíc v roce. Již tradičně jsme právě v tomto období měli nejvíce práce a díky prázdninám i nejméně času.

Více zde

Halóóó, tady LISTOPAD!

Také v listopadu jsme měli plné ruce práce. Hráli jsme si, tvořili, cvičili v tělocvičně a první polovinu měsíce si ještě za pěkného počasí užívali na hřišti

Více zde

… štafetu převzal ŘÍJEN …

Krásné počasí nám umožnilo hodně pobytu, prolézání, točení a míčových her na novém školním hřišti – děkujeme rosničkám.

Více zde

Září – začínáme!!!

Pravděpodobně nejtěžší „startovní měsíc“ máme za sebou. Čas poznávání nových kamarádů, prostředí, zavedených zvyků a her.

Více zde

Důležitá upozornění

Vánoční prázdniny

Mateřská škola bude během vánoční prázdnin uzavřena od 23. 12. 2019 do 1. 1. 2020.
Základní škola (včetně školní družiny) bude uzavřena od 23. 12. 2019 do 3. 1. 2020.

 

Zvýšení cen stravného

Změnu finančního limitu na nákup potravin v ŠJ ZŠ a MŠ Jarošov od 1. září 2019 najdete v sekci Jídelna.

Finanční normativ se zvyšuje z důvodu opakovaného nárůstu cen potravin. S tímto opatřením Vás žádáme o případné navýšení limitu inkasa ve Vaší bance.

 

Naše projekty

Základní škola Jarošov je zapojena do dvouletého projektu Erasmus+. Je to program EU pro vzdělávání, odbornou přípravu, mládež a sport na období 2014–2020. Naše škola získala grant na mobility učitelů i žáků. Cílem všech typů mobilit je podporovat studující a umožnit jim osvojení znalostí či dovedností v cizím jazyce během zahraničních pobytů, zvýšit tak jejich osobní rozvoj.
V rámci tohoto projektu spolupracuje škola s partnerskými školami z Velké Británie, Irska, Německa, Itálie a Francie. Více zde.

Nejčastěji hledáte

Podporují nás