Obsah

ČER – VEN!!!

Rozdělení slova červen značí, že přišel čas k opuštění školy – „rychle ven“. Alespoň na dva měsíce. Je to neskutečné, ale už se opět loučíme s dalším školním rokem.

Více zde

…a to byl kvetoucí Máj…

Seznamte se s událostmi, které nám květen přinesl. Jednou z nejdůležitějších byl rozhodně Den matek, kterému jsme věnovali velkou pozornost.

Více zde

Dubnové události

Další pěkný měsíc je za námi, tak si připomeňme, co všechno jsme s ním prožili…

Více zde

Březen – jaro je tady!!!

Letos tak úplně neplatilo „březen, za kamna vlezem“, měli jsme i dostatek slunečních paprsků. Pranostiky patrně měnit nebudeme, ale povíme Vám, jak jsme prožili první jarní dny.

Více zde

Únor zelený – pole už nelení???

Podle kalendáře stále vládne zima, ale jaro je cítit na každém kroku. Zimní radovánky tedy šly zcela stranou a únor jsme prožili následovně.

Více zde

Leden přeje za celý rok - spoustu pěkných zpráv …

Tento měsíc své jméno vůbec nezahanbil a předvedl pravou zimu v její síle. Proto jsme si také mohli zkusit, jak se točí na zasněženém kolotoči, jak nepohodlné jsou zmrzlé prolézačky…

Více zde

Prosinec a náš čas předvánoční…

To nám to uteklo, najednou tu s námi byl poslední měsíc v roce. Již tradičně jsme právě v tomto období měli nejvíce práce a díky prázdninám i nejméně času.

Více zde

Halóóó, tady LISTOPAD!

Také v listopadu jsme měli plné ruce práce. Hráli jsme si, tvořili, cvičili v tělocvičně a první polovinu měsíce si ještě za pěkného počasí užívali na hřišti

Více zde

… štafetu převzal ŘÍJEN …

Krásné počasí nám umožnilo hodně pobytu, prolézání, točení a míčových her na novém školním hřišti – děkujeme rosničkám.

Více zde

Září – začínáme!!!

Pravděpodobně nejtěžší „startovní měsíc“ máme za sebou. Čas poznávání nových kamarádů, prostředí, zavedených zvyků a her.

Více zde

Důležitá upozornění

Naše projekty

Základní škola Jarošov je zapojena do dvouletého projektu Erasmus+. Je to program EU pro vzdělávání, odbornou přípravu, mládež a sport "Podpora zdravého školního života ve zdravé Evropě" na období od 1. 9. 2020 do 31. 8. 2022. Naše škola získala grant na mobility učitelů i žáků. Cílem všech typů mobilit je podporovat studující a umožnit jim osvojení znalostí či dovedností v cizím jazyce během zahraničních pobytů, zvýšit tak jejich osobní rozvoj.
V rámci tohoto projektu spolupracuje škola s partnerskými školami z Irska, Německa, Bulharska a Francie.

Podporují nás