Obsah

Školní rok jsme ukončili, máme prázdniny…

Po neplánovaném volnu jsme se alespoň chvíli před prázdninami mohli užít ve škole. Družina – „nedružina“ probíhala trochu jinak, podle jiných pravidel.

Více zde

Březen - jarní slunce kolem nás, ukončilo zimní čas…

...teď mám chuť napsat, že toho ukončil o něco víc… Je za námi měsíc, který přinesl klíč k jarním dveřím. Začal nám velmi příjemně – jarními prázdninami. Po jejich skončení jsme toho společně už moc nestihli. Zaskočila nás všechny nevítaná pandemie a nařízené uzavření škol.

Více zde

Únor krátký – vyhání zimu svými vrátky…

Že i v krátkém měsíci toho lze mnoho stihnout vás budou informovat následující řádky.

Více zde

LEDEN, mráz a „sněhánky“, rychle jdem si pro sáňky!

Vítáme Vás u čtení aktualit poprvé v novém roce a přejeme spoustu zdraví, radosti a spokojených dnů. Informace v nadpisu se pro letošní rok nenaplnila, ale neztrácíme naději..…

Více zde

V PROSINCI už všechno voní, brzy budem říkat vloni…

To nám to uteklo! Další rok je téměř za námi, i my v družině jsme si pěkně vychutnali tyto nevšední chvíle.

Více zde

Listopad si listy vzal, nové hry nám přichystal …

A nejenom hry, ale spoustu dalšího….. Hodně jsme tvořili, například skřítky podzimníčky, panenky ze šustí, záložky do knihy. Pustili jsme se do výroby pokojíčků z papírových krabic a naši dráčci z papíru čekali jen na správný vítr. Martinovi jsme připravili bílého koně, ale nepřijel… Prima zábava byla při skládání dřevěných špalíčků nebo sportování v tělocvičně.

Více zde

Říjen změnil čas, přioblékl nás…

Druhý měsíc za námi a s ním nové zážitky. Alespoň o některé se s vámi podělíme. Pěvecký kroužek připravil kulturní program – „strašidelné“ písně, které předvedl na tradiční akci „Dýňování“.

Více zde

Září – tak ať se vše daří!

Vítám Vás poprvé v novém školním roce u čtení našich družinových zpráv.

Více zde

Důležitá upozornění

Naše projekty

Základní škola Jarošov je zapojena do dvouletého projektu Erasmus+. Je to program EU pro vzdělávání, odbornou přípravu, mládež a sport "Podpora zdravého školního života ve zdravé Evropě" na období od 1. 9. 2020 do 31. 8. 2022. Naše škola získala grant na mobility učitelů i žáků. Cílem všech typů mobilit je podporovat studující a umožnit jim osvojení znalostí či dovedností v cizím jazyce během zahraničních pobytů, zvýšit tak jejich osobní rozvoj.
V rámci tohoto projektu spolupracuje škola s partnerskými školami z Irska, Německa, Bulharska a Francie.

Podporují nás