Obsah

V PROSINCI už všechno voní, brzy budem říkat vloni…

To nám to uteklo! Další rok je téměř za námi, i my v družině jsme si pěkně vychutnali tyto nevšední chvíle.

Více zde

Listopad si listy vzal, nové hry nám přichystal …

A nejenom hry, ale spoustu dalšího….. Hodně jsme tvořili, například skřítky podzimníčky, panenky ze šustí, záložky do knihy. Pustili jsme se do výroby pokojíčků z papírových krabic a naši dráčci z papíru čekali jen na správný vítr. Martinovi jsme připravili bílého koně, ale nepřijel… Prima zábava byla při skládání dřevěných špalíčků nebo sportování v tělocvičně.

Více zde

Říjen změnil čas, přioblékl nás…

Druhý měsíc za námi a s ním nové zážitky. Alespoň o některé se s vámi podělíme. Pěvecký kroužek připravil kulturní program – „strašidelné“ písně, které předvedl na tradiční akci „Dýňování“.

Více zde

Září – tak ať se vše daří!

Vítám Vás poprvé v novém školním roce u čtení našich družinových zpráv.

Více zde

Důležitá upozornění

Vánoční prázdniny

Mateřská škola bude během vánoční prázdnin uzavřena od 23. 12. 2019 do 1. 1. 2020.
Základní škola (včetně školní družiny) bude uzavřena od 23. 12. 2019 do 3. 1. 2020.

 

Zvýšení cen stravného

Změnu finančního limitu na nákup potravin v ŠJ ZŠ a MŠ Jarošov od 1. září 2019 najdete v sekci Jídelna.

Finanční normativ se zvyšuje z důvodu opakovaného nárůstu cen potravin. S tímto opatřením Vás žádáme o případné navýšení limitu inkasa ve Vaší bance.

 

Naše projekty

Základní škola Jarošov je zapojena do dvouletého projektu Erasmus+. Je to program EU pro vzdělávání, odbornou přípravu, mládež a sport na období 2014–2020. Naše škola získala grant na mobility učitelů i žáků. Cílem všech typů mobilit je podporovat studující a umožnit jim osvojení znalostí či dovedností v cizím jazyce během zahraničních pobytů, zvýšit tak jejich osobní rozvoj.
V rámci tohoto projektu spolupracuje škola s partnerskými školami z Velké Británie, Irska, Německa, Itálie a Francie. Více zde.

Nejčastěji hledáte

Podporují nás