Říjen změnil čas, přioblékl nás…

Druhý měsíc za námi a s ním nové zážitky. Alespoň o některé se s vámi podělíme. Pěvecký kroužek připravil kulturní program – „strašidelné“ písně, které předvedl na tradiční akci „Dýňování“.

Více zde

Září – tak ať se vše daří!

Vítám Vás poprvé v novém školním roce u čtení našich družinových zpráv.

Více zde

Vánoční prázdniny

Mateřská škola bude během vánoční prázdnin uzavřena od 23. 12. 2019 do 1. 1. 2020.
Základní škola (včetně školní družiny) bude uzavřena od 23. 12. 2019 do 3. 1. 2020.