3. 6. 2019

Páťačka Katka Lapčíková je vítězkou okresního kola Pythagoriády!

Zpráva o zlatu zastihla Kačku během italského pobytu v rámci projektu Erasmus +, na který se vydala se svými spolužáky a učiteli včera. Okresní kolo Pythagoriády se uskutečnilo v pondělí 27. května 2019 ve Střední škole průmyslové, hotelové a zdravotnické v Uherském Hradiště. V kategorii "5. ročník" byla Katka nejlepší a porazila 56 soutěžících. 

Katy, gratulujeme k úžasnému výsledku a výkonu! Děkujeme!

Zobrazit všechny aktuality >

Důležitá upozornění

Zvýšení cen stravného

Změnu finančního limitu na nákup potravin v ŠJ ZŠ a MŠ Jarošov od 1. září 2019 najdete v sekci Jídelna.

Finanční normativ se zvyšuje z důvodu opakovaného nárůstu cen potravin. S tímto opatřením Vás žádáme o případné navýšení limitu inkasa ve Vaší bance.

 

Naše projekty

Základní škola Jarošov je zapojena do dvouletého projektu Erasmus+. Je to program EU pro vzdělávání, odbornou přípravu, mládež a sport na období 2014–2020. Naše škola získala grant na mobility učitelů i žáků. Cílem všech typů mobilit je podporovat studující a umožnit jim osvojení znalostí či dovedností v cizím jazyce během zahraničních pobytů, zvýšit tak jejich osobní rozvoj.
V rámci tohoto projektu spolupracuje škola s partnerskými školami z Velké Británie, Irska, Německa, Itálie a Francie. Více zde.

Nejčastěji hledáte

Podporují nás