30. 9. 2018

Pravděpodobně nejtěžší „startovní měsíc“ máme za sebou. Čas poznávání nových kamarádů, prostředí, zavedených zvyků a her.

I letos jsou děti rozděleny do tří oddělení. Po třetí hodině si své dítě vyzvedávejte vždy pouze v 1. oddělení. Průběžně Vás budeme informovat o zajímavostech, úspěších a činnosti na webových stránkách. Nebojte se na nás obrátit s dotazy, připomínkami apod. Těšíme se na dobrou spolupráci během celého školního roku.

A co jsme dělali? 2. oddělení se rozhodlo pro činnosti v námořnickém duchu. Připravili například chobotničky a kotvy. Také jsme si vyrobili víno, kukuřičné klasy, veselé dýně, strašáčky. Vyzkoušeli jsme si hry ve třídě i na hřišti. Na několika fotografiích se můžete podívat, jak dobře nám v září bylo.

Za ŠD Iva Zemanová