Třída pro děti ve věku 4,5 - 6/7 let. Klademe velký důraz na individuální péči a rozvoj dítěte.

Markéta Macháčková – učitelka, primární logopedická prevence

Bc.Eva Gregůrková – učitelka

Pracujeme s dětmi dle RVP PV a ŠVP na daný školní rok, který vypracovaly všechny paní učitelky MŠ (možnost k nahlédnutí v šatně MŠ a na stránkách MŠ),

2/3 dětí jsou předškolního věku, je jim věnována individuální péče ohledně předškolní průpravy (zahájení předplaveckého výcviku, příprava na AJ - Angličtina hrou, rozvoj matematických představ, rozvíjení poznání atd.)

Paní učitelky jsou proškoleny v logopedické prevenci, denně v této oblasti s dětmi undividuálně pracují.

Všechnyse zapojují do všech aktivit i akcí MŠ.

Vánoční prázdniny

Mateřská škola bude během vánoční prázdnin uzavřena od 23. 12. 2019 do 1. 1. 2020.
Základní škola (včetně školní družiny) bude uzavřena od 23. 12. 2019 do 3. 1. 2020.