• Logopedická třída Myšky

Speciální třída zaměřená na nápravu vad oblasti řeči a komunikace. Pracujeme každý den formou individuální i skupinové logopedie u každého dítěte.
  • Třída Krteček

Třída pro děti od 3 do 4,5 let. Klademe velký důraz na individuální péči a rozvoj dítěte.

ZÁPIS DĚTÍ DO MATEŘSKÉ ŠKOLY šk.r. 2019/2020
  • Třída Zajíčci

Třída pro děti ve věku 2 3/4 – 3,5 let.
  • Třída Pejsek a kočička

Třída pro děti ve věku 4,5 - 6/7 let. Klademe velký důraz na individuální péči a rozvoj dítěte.
  • Plán akcí

Školní rok 2018/2019 nabitý událostmi
  • Časopis Školásek

Časopis Školásek vychází každé čtvrtletí. Najdete v něm informace o všech akcích, které proběhly v tomto období, plánované akce na další období, dobré a zdravé recepty nejen z naší kuchyně, perličky vašich dětí, fotogalerii obrázků prací dětí ze všech tříd a jiné zajímavosti.

Vánoční prázdniny

Mateřská škola bude během vánoční prázdnin uzavřena od 23. 12. 2019 do 1. 1. 2020.
Základní škola (včetně školní družiny) bude uzavřena od 23. 12. 2019 do 3. 1. 2020.