• Logopedická třída Myšky

Speciální třída zaměřená na nápravu vad oblasti řeči a komunikace. Pracujeme každý den formou individuální i skupinové logopedie u každého dítěte.
  • Třída Krteček

Třída pro děti od 3 do 4,5 let. Klademe velký důraz na individuální péči a rozvoj dítěte.

ZÁPIS DĚTÍ DO MATEŘSKÉ ŠKOLY šk.r. 2020/2021
  • Třída Zajíčci

Třída pro děti ve věku 2 3/4 – 3,5 let.
  • Třída Pejsek a kočička

Třída pro děti ve věku 4,5 - 6/7 let. Klademe velký důraz na individuální péči a rozvoj dítěte.
  • Časopis Školásek

Časopis Školásek vychází každé čtvrtletí. Najdete v něm informace o všech akcích, které proběhly v tomto období, plánované akce na další období, dobré a zdravé recepty nejen z naší kuchyně, perličky vašich dětí, fotogalerii obrázků prací dětí ze všech tříd a jiné zajímavosti.

Veškeré nové informace k zápisu do 1. třídy pro rok 2020/2021, prosím, sledujte v sekci - Základní škola - Zápis do 1. třídy.