Časopis Školásek vychází každé čtvrtletí. Najdete v něm informace o všech akcích, které proběhly v tomto období, plánované akce na další období, dobré a zdravé recepty nejen z naší kuchyně, perličky vašich dětí, fotogalerii obrázků prací dětí ze všech tříd a jiné zajímavosti.

Nové číslo časopisu Školásek - časopis MŠ

Přichází další číslo Školásku. Dozvíte se, co jsme dělali a co nás ještě čeká do konce roku. Nechybí perličky našich dětí. Najdete zde i pár receptů, tentokrát z dýní.

Více zde

Veškeré nové informace k zápisu do 1. třídy pro rok 2020/2021, prosím, sledujte v sekci - Základní škola - Zápis do 1. třídy.