31. 3. 2018

…a pořádně si přiložíme. Skutečné jaro stále v nedohlednu, museli jsme si ho přiblížit jinak.

Květinám se nechce vystrkovat hlavičky do zimy, pustili jsme se do výroby alespoň těch papírových. Vznikly tak sněženky, petrklíče i tulipány. Květinami jsme vyzdobili i okna. Zvládli jsme i vrány, berušky a domečky z klacíků. Na vše nám svítila pestrá sluníčka. A roboti z kostek? Velmi povedení! Ostatní již bylo nějakým způsobem spojeno s blížícími se Velikonocemi. Vajíčka jsme tupovali nebo zdobili voskem. Vyvrcholením příprav na svátky jara byly Velikonoční dílničky.

Velmi nás potěšila hojná účast nadšených rodičů, kteří se nebáli usednout a tvořit společně se svými dětmi. A jestli výrobky z naší dílny neskončily v koši, ale ozdobily vaše domovy, je to přímo skvělé. Rádi vás na podobné akci opět přivítáme. Foto je zde také.

Radostné jaro a hlavně - voláme sluníčko!

Za ŠD Iva Zemanová

Veškeré nové informace k zápisu do 1. třídy pro rok 2020/2021, prosím, sledujte v sekci - Základní škola - Zápis do 1. třídy.