30. 6. 2019

Rozdělení slova červen značí, že přišel čas k opuštění školy – „rychle ven“. Alespoň na dva měsíce. Je to neskutečné, ale už se opět loučíme s dalším školním rokem.

A jaký byl jeho poslední měsíc? Společně jsme vytvořili „mokrou“ nástěnku s názvem „Chystáme se k vodě“. Spoustu času jsme prožili na školním dvoře, kde jsme díky parným dnům hledali úkryty pod pergolou, keři… Nutné a zároveň příjemné bylo i osvěžení vodou ze zahradní hadice. Děti, které neodjely na školu v přírodě, kromě opakování učiva zhotovily dobrý a špatný les. Pohráli jsme si s hračkami a následně je uložili k prázdninovému odpočinku. Pěvecký kroužek si připravil dvě písně na Zahradní slavnost. Odměnili jsme výherkyně sluníčkové soutěže – Amálku, Alenku a Sofinku, všechny z první třídy. Gratulujeme.

A potom jsme již jen mlsali. Dojedli „čokoládové“ zásoby a nechyběla ani zmrzlinka jako sladká tečka. Poslední den školy si pěvecký kroužek „dal“ svou poslední píseň ve stávajícím složení a pak už „…každá škola má svůj konec…i když máme školu rádi, prázdniny jsou lepší…“ Tak hurá na ně!!!

A slovo na závěr? Děkuji, že jste sledovali dění ve školní družině během celého školního roku a za skvělou podporu při různých akcích. Přeji příjemně prožité dny volna a opatrujte se!

Za ŠD Iva Zemanová