28. 2. 2023

Kdo chtěl, mohl k nám v úterý 28. února zavítat, prohlédnout si prostory školy a vyzkoušet naši výuku. Budoucí žáčci tak měli možnost si vyzkoušet to, co na ně již od září čeká.

Téma cirkusu provázelo celý den. Po přivítání dětí následovala celá řada školních aktivit v lavici, na koberci či v tělocvičně. A protože se dětem z MŠ Jarošov u nás moc líbilo, přivedli si předškoláčci odpoledne se sebou i své rodiče a prarodiče na Den otevřených dveří.

Na "Cestě k zápisu" budoucí žáčky čekají v březnu ještě dvě PŘEDŠKOLIČKY. Zveme tímto všechny děti a rodiče (nejen z Jarošova) na tyto akce, které se uskuteční 14. a 21. března 2023, vždy od 15-16 hodin v naší škole. (Více informací týkající se přihlášení na předškoličku - na webu školy).

Přijďte se k nám připravit na zápis do 1. třídy, který se uskuteční 14.4.2023 od 14.00-17.00.

Již teď se na Vás moc těšíme!

 

Zobrazit všechny aktuality >

Naše projekty

Základní škola Jarošov je zapojena do dvouletého projektu Erasmus+. Je to program EU pro vzdělávání, odbornou přípravu, mládež a sport "Podpora zdravého školního života ve zdravé Evropě" na období od 1. 9. 2020 do 31. 8. 2023. Naše škola získala grant na mobility učitelů i žáků. Cílem všech typů mobilit je podporovat studující a umožnit jim osvojení znalostí či dovedností v cizím jazyce během zahraničních pobytů, zvýšit tak jejich osobní rozvoj.
V rámci tohoto projektu spolupracuje škola s partnerskými školami z Irska, Německa, Bulharska a Francie.

Mateřská škola je zapojena do projektu Celé česko čte dětem. 

Podporují nás

Nadace KORUNKA podporuje potřebné žáky v účasti ve škole v přírodě.

Nadace KORUNKA podporuje potřebné žáky v účasti ve škole v přírodě.

NADACE TEREZY MAXOVÉ DĚTEM pomáhá žákům z Ukrajiny. Poskytují finanční podporu na školu v přírodě.

NADACE TEREZY MAXOVÉ DĚTEM pomáhá žákům z Ukrajiny. Poskytují finanční podporu na školu v přírodě.

...

...