30. 4. 2018

…v letošním dubnu se tato pranostika zcela nenaplnila. Sníh nám nepadal – ale nechyběl. Uvítali jsme možnost vyhřívání se na sluníčku.

Patrně nejste zvědaví na připomínku vrtochů počasí, více vás jistě zajímá, co se v dubnu v družince událo. Tvořlili jsme obrázky slupovacími barvami a zaplétali barevné gumičky. Malovali kvetoucí stromy i obří strom s ptáčaty. Připravili jsme spoustu kouzelných rybiček pro děti k zápisu.  Naučili jsme se skládat tulipány z papíru a „zklidňovali“ se antistresovými omalovánkami. Hráli si hry i lítali za míčem. Také jsme se začali připravovat na návštěvu maminek a oslavu jejich svátku (uskuteční se v květnu). Vyrábíme originální kloubouky, kabelky a nacvičujeme program. V pěkném počasí to jde velmi těžko…

To je pro dnešek vše a uvidíme se na besídce!

Za ŠD Iva Zemanová

Zobrazit všechny aktuality >

Důležitá upozornění

Zvýšení cen stravného

Změnu finančního limitu na nákup potravin v ŠJ ZŠ a MŠ Jarošov od 1. září 2019 najdete v sekci Jídelna.

Finanční normativ se zvyšuje z důvodu opakovaného nárůstu cen potravin. S tímto opatřením Vás žádáme o případné navýšení limitu inkasa ve Vaší bance.

 

Naše projekty

Základní škola Jarošov je zapojena do dvouletého projektu Erasmus+. Je to program EU pro vzdělávání, odbornou přípravu, mládež a sport na období 2014–2020. Naše škola získala grant na mobility učitelů i žáků. Cílem všech typů mobilit je podporovat studující a umožnit jim osvojení znalostí či dovedností v cizím jazyce během zahraničních pobytů, zvýšit tak jejich osobní rozvoj.
V rámci tohoto projektu spolupracuje škola s partnerskými školami z Velké Británie, Irska, Německa, Itálie a Francie. Více zde.

Nejčastěji hledáte

Podporují nás