30. 4. 2018

…v letošním dubnu se tato pranostika zcela nenaplnila. Sníh nám nepadal – ale nechyběl. Uvítali jsme možnost vyhřívání se na sluníčku.

Patrně nejste zvědaví na připomínku vrtochů počasí, více vás jistě zajímá, co se v dubnu v družince událo. Tvořlili jsme obrázky slupovacími barvami a zaplétali barevné gumičky. Malovali kvetoucí stromy i obří strom s ptáčaty. Připravili jsme spoustu kouzelných rybiček pro děti k zápisu.  Naučili jsme se skládat tulipány z papíru a „zklidňovali“ se antistresovými omalovánkami. Hráli si hry i lítali za míčem. Také jsme se začali připravovat na návštěvu maminek a oslavu jejich svátku (uskuteční se v květnu). Vyrábíme originální kloubouky, kabelky a nacvičujeme program. V pěkném počasí to jde velmi těžko…

To je pro dnešek vše a uvidíme se na besídce!

Za ŠD Iva Zemanová

Veškeré nové informace k zápisu do 1. třídy pro rok 2020/2021, prosím, sledujte v sekci - Základní škola - Zápis do 1. třídy.