20. 12. 2020

A jak jsme si krátili čekání na Vánoce v družince? Měsíc jsme začali přípravou na Mikuláše – výrobou papírových postaviček. V dalších dnech jsme především zdobili třídy i chodby Paní Zimou, stromečky, andílky, svícny a různými dekoracemi.

Také se nám velmi líbilo zdobení vánočního stromku. Naši „horňáci“ ( horní družinka) i letos připravili krásný hliněný Betlém. Také se pustili do výroby originálních andělů z dřevěných polínek.

Kromě toho jsme zvládli umotat vločky z vlny, malovat stromky, stavět si domečky, hrát si hry v tělocvičně i provětrávat se venku.

I pro pěvecký kroužek stále platí zákaz zpěvu. Letos poprvé tedy nemohl nacvičovat své vánoční pásmo, se kterým, mimo jiné, jezdí potěšit i obyvatele DPS v Uherském Hradišti. Vymysleli jsme alespoň skromnou náhradu a připravili vánoční pozdrav „do tašky“. Děti ze všech oddělení přispěly vlastnoručně vyrobenou pozorností, kterou jsme společně s přáním všeho nejlepšího do DPS doručili.

A přání všeho nejlepšího zasíláme i Vám…

Všem přejeme radostné Vánoce a ještě lepší nový rok!

Za ŠD Iva Zemanová

Zobrazit všechny aktuality >

Důležitá upozornění

Naše projekty

Základní škola Jarošov je zapojena do dvouletého projektu Erasmus+. Je to program EU pro vzdělávání, odbornou přípravu, mládež a sport "Podpora zdravého školního života ve zdravé Evropě" na období od 1. 9. 2020 do 31. 8. 2022. Naše škola získala grant na mobility učitelů i žáků. Cílem všech typů mobilit je podporovat studující a umožnit jim osvojení znalostí či dovedností v cizím jazyce během zahraničních pobytů, zvýšit tak jejich osobní rozvoj.
V rámci tohoto projektu spolupracuje škola s partnerskými školami z Irska, Německa, Bulharska a Francie.

Mateřská škola je zapojena do projektu Celé česko čte dětem. 

Podporují nás