31. 5. 2018

Další pěkný měsíc je za námi a my jsme bohatší o spoustu zážitků.

K těm nezapomenutelným jistě patří nahrávání hudebního CD našeho pěveckého kroužku. Věříme, že se bude líbit. I další akce byla velká. Tentokráte mluvím o oslavě Dne maminek. Připravili jsme krátký kulturní program, společné vyrábění dárečků s pohoštěním a především příjemné setkání. A vám děkujeme za účast.

 Počasí bylo nádherné, často jsme pobývali venku. A také jsme vytvořili spoustu krásných výrobků. Srdíčka pro maminky, tulipány pro babičky do DPS, plastická sluníčka, zmrzliny, housenky, letní nápoj, rybičky v akváriu nebo pískové obrázky. I letos s námi nějaký čas pobývaly studentky pedagogické školy na praxi a porovnávaly teorii s realitou. Pěvecký a taneční kroužek zavítal mezi seniory do DPS v UH a připravil kulturní program na oslavu Dne maminek. Takový byl tedy květen slovem a na fotkách.

Za ŠD Iva Zemanová

 

Zobrazit všechny aktuality >

Důležitá upozornění

Veškeré nové informace k zápisu do 1. třídy pro rok 2020/2021, prosím, sledujte v sekci - Základní škola - Zápis do 1. třídy.

 

Naše projekty

Základní škola Jarošov je zapojena do dvouletého projektu Erasmus+. Je to program EU pro vzdělávání, odbornou přípravu, mládež a sport na období 2014–2020. Naše škola získala grant na mobility učitelů i žáků. Cílem všech typů mobilit je podporovat studující a umožnit jim osvojení znalostí či dovedností v cizím jazyce během zahraničních pobytů, zvýšit tak jejich osobní rozvoj.
V rámci tohoto projektu spolupracuje škola s partnerskými školami z Velké Británie, Irska, Německa, Itálie a Francie. Více zde.

Podporují nás