31. 5. 2021

Ten krásně rozkvetlý měsíc je za námi, tak si přečtěte, jak jsme se měli. Celou družinu jsme nechali pěkně provonět kytičkami z papíru pro naše maminky a babičky v DPS k jejich svátku.

K tomu jsme přidali krásné srdíčko se vzkazy. Hodně jsme si hráli ve třídě, venku i v tělocvičně. Vyšel čas i pro tvoření -  například motýlků, hliněných výrobků, broučků z vyřazených CD, papírové spolužačky J. Často si povídáme o domácích mazlíčcích a vyrobili si májová koťátka.  

Týden s námi prožila i Katka, studentka pedagogické školy, která u nás byla na praxi. Pomohla nám s přípravou jarní louky.

Bylo toho možná více, ale to podstatné je snad napsané. Teď si již jen prohlédněte fotečky a utíkejte do rozkvetlé přírody.

Za ŠD Iva Zemanová

 

Zobrazit všechny aktuality >

Důležitá upozornění

Naše projekty

Základní škola Jarošov je zapojena do dvouletého projektu Erasmus+. Je to program EU pro vzdělávání, odbornou přípravu, mládež a sport "Podpora zdravého školního života ve zdravé Evropě" na období od 1. 9. 2020 do 31. 8. 2022. Naše škola získala grant na mobility učitelů i žáků. Cílem všech typů mobilit je podporovat studující a umožnit jim osvojení znalostí či dovedností v cizím jazyce během zahraničních pobytů, zvýšit tak jejich osobní rozvoj.
V rámci tohoto projektu spolupracuje škola s partnerskými školami z Irska, Německa, Bulharska a Francie.

Mateřská škola je zapojena do projektu Celé česko čte dětem. 

Podporují nás