31. 1. 2018

Tak to už se těšíme. Několik mrazivých dnů jsme si v tomto prvním měsíci v roce užili, v dubnu si ověříme pravdivost pranostiky. Ale nyní již zpět k lednu a k našim aktivitám.

Vyrobili jsme moudré sovy, pavučinky, sněhuláky v různých podobách, čepice, rukavice i brusle. Zkusili jsme si techniku výroby obrázků pomocí zažehlovacích korálků. Spoustu času jsme věnovali přípravě družinové olympiády. Nachystali jsme plakát, maskoty, sportovní prostředky a hledali zajímavé informace. Sportovní odpoledne bylo velmi zábavné a vydařené. Pravidelně jsme se chodili „venčit“ na sníh. S končícím pololetím nás čekalo i vyhodnocení soutěže sbírání úsměvů. Ti nejpilnější si zasloužili příjemnou odměnu. Na první místo dosáhla trojice Violka, Honzík a Emička. Všem oceněným blahopřejeme. Prohlédněte si i pár fotografií a mějte pěkné dny.

Za ŠD Iva Zemanová

Zobrazit všechny aktuality >

Důležitá upozornění

Veškeré nové informace k zápisu do 1. třídy pro rok 2020/2021, prosím, sledujte v sekci - Základní škola - Zápis do 1. třídy.

 

Naše projekty

Základní škola Jarošov je zapojena do dvouletého projektu Erasmus+. Je to program EU pro vzdělávání, odbornou přípravu, mládež a sport na období 2014–2020. Naše škola získala grant na mobility učitelů i žáků. Cílem všech typů mobilit je podporovat studující a umožnit jim osvojení znalostí či dovedností v cizím jazyce během zahraničních pobytů, zvýšit tak jejich osobní rozvoj.
V rámci tohoto projektu spolupracuje škola s partnerskými školami z Velké Británie, Irska, Německa, Itálie a Francie. Více zde.

Podporují nás