31. 1. 2018

Tak to už se těšíme. Několik mrazivých dnů jsme si v tomto prvním měsíci v roce užili, v dubnu si ověříme pravdivost pranostiky. Ale nyní již zpět k lednu a k našim aktivitám.

Vyrobili jsme moudré sovy, pavučinky, sněhuláky v různých podobách, čepice, rukavice i brusle. Zkusili jsme si techniku výroby obrázků pomocí zažehlovacích korálků. Spoustu času jsme věnovali přípravě družinové olympiády. Nachystali jsme plakát, maskoty, sportovní prostředky a hledali zajímavé informace. Sportovní odpoledne bylo velmi zábavné a vydařené. Pravidelně jsme se chodili „venčit“ na sníh. S končícím pololetím nás čekalo i vyhodnocení soutěže sbírání úsměvů. Ti nejpilnější si zasloužili příjemnou odměnu. Na první místo dosáhla trojice Violka, Honzík a Emička. Všem oceněným blahopřejeme. Prohlédněte si i pár fotografií a mějte pěkné dny.

Za ŠD Iva Zemanová