31. 1. 2023

Tak to se necháme překvapit. Mrazivých dnů jsme si v tomto prvním měsíci v roce příliš neužili, v dubnu si ověříme pravdivost pranostiky.

 

Ale nyní již zpět k lednu a k našim aktivitám. Dodatečně za námi  zavítal Ježíšek s krásnou nadílkou. Nové hry nás velmi potěšily. Potom jsme již mohli vánoční výzdobu spolu se stromečkem uložit do krabic. Tvoření se zimní tématikou ovšem pokračovalo – brusle, čepice, rukavice… Stříhání a malbu jsme si vyzkoušeli i při výrobě sněhuláků. Na blížící se karneval jsme přichystali spoustu papírových řetězů a klaunů. Moc se nám také zalíbilo tvoření čepiček z vlny.

Pravidelně jsme se chodili „venčit“ na sněhový poprašek a dovádět do tělocvičny. S končícím pololetím nás čekalo i vyhodnocení smajlíkové soutěže. Ti nejpilnější si zasloužili příjemnou odměnu. Tentokrát to byl Kubík, Anetka a Adélka. Všem blahopřejeme. Prohlédněte si i pár fotografií a mějte pěkné dny.

Za ŠD Iva Zemanová

Zobrazit všechny aktuality >

Naše projekty

Základní škola Jarošov je zapojena do dvouletého projektu Erasmus+. Je to program EU pro vzdělávání, odbornou přípravu, mládež a sport "Podpora zdravého školního života ve zdravé Evropě" na období od 1. 9. 2020 do 31. 8. 2023. Naše škola získala grant na mobility učitelů i žáků. Cílem všech typů mobilit je podporovat studující a umožnit jim osvojení znalostí či dovedností v cizím jazyce během zahraničních pobytů, zvýšit tak jejich osobní rozvoj.
V rámci tohoto projektu spolupracuje škola s partnerskými školami z Irska, Německa, Bulharska a Francie.

Mateřská škola je zapojena do projektu Celé česko čte dětem. 

Podporují nás

Nadace KORUNKA podporuje potřebné žáky v účasti ve škole v přírodě.

Nadace KORUNKA podporuje potřebné žáky v účasti ve škole v přírodě.

NADACE TEREZY MAXOVÉ DĚTEM pomáhá žákům z Ukrajiny. Poskytují finanční podporu na školu v přírodě.

NADACE TEREZY MAXOVÉ DĚTEM pomáhá žákům z Ukrajiny. Poskytují finanční podporu na školu v přírodě.

...

...