31. 1. 2022

Začal nám nový rok a vy se nyní dozvíte, jaký byl jeho první měsíc. Jen neradi jsme schovávali vánoční dekorace do krabic, kde budou nějaký čas odpočívat.

 

Vyrobili jsme vrány, sněhuláky, zmizíkové obrázky, dřevěné domečky. Hráli jsme si s hračkami, otevřeli kadeřnické studio, malbou vyzdobili stěnu, pracovali s hlínou a dokončovali naše bylinkové kuchařky. Často jsme sportovali v tělocvičně. Vyzkoušeli jsme stanování ve třídě i fotbal na sněhu. Ta trocha sněhu nám postačila i na bobování. Protože jsme také ukončili první pololetí, vyhodnotili jsme nejlepší sběrače úsměvů a můžeme rozjet nové kolo. Nejúspěšnějším blahopřejeme!

Přejeme všem radostný nový rok.

Za ŠD Iva Zemanová

Zobrazit všechny aktuality >

Důležitá upozornění

Naše projekty

Základní škola Jarošov je zapojena do dvouletého projektu Erasmus+. Je to program EU pro vzdělávání, odbornou přípravu, mládež a sport "Podpora zdravého školního života ve zdravé Evropě" na období od 1. 9. 2020 do 31. 8. 2022. Naše škola získala grant na mobility učitelů i žáků. Cílem všech typů mobilit je podporovat studující a umožnit jim osvojení znalostí či dovedností v cizím jazyce během zahraničních pobytů, zvýšit tak jejich osobní rozvoj.
V rámci tohoto projektu spolupracuje škola s partnerskými školami z Irska, Německa, Bulharska a Francie.

Mateřská škola je zapojena do projektu Celé česko čte dětem. 

Podporují nás