30. 11. 2017

Moc dobře. Koho tato odpověď příliš neuspokojila, ať čte dále. Patrně nejvíce radosti nám přinášelo obyčejné hraní se stavebnicemi.

Docela obyčejné to ovšem nebylo, protože výsledkem byly velmi zdařilé stavby. Asi bychom si na Vánoce zasloužili další příděl „stavebního materiálu“. Ti starší si troufli na výrobu zdravé výživy – křížaly. Ve všech odděleních proběhlo tvoření z přírodního matriálu. Tak jste si mohli prohlédnout výstavku skřítků Podzimáčků. Dále jsme si zhotovili sovičky, autíčka, ježečky, chobotničky a zimní panenky. Pomalu jsme začali s přípravou vánočních ozdob na stromeček v UH. Možná máte pocit, že se událo málo, ale že i zpíváme, cvičíme, navlékáme náramky, soutěžíme - je běžné. Tak vidíte, že jsme se měli dobře. A ještě foto…

Za ŠD Iva Zemanová

Zobrazit všechny aktuality >

Důležitá upozornění

Veškeré nové informace k zápisu do 1. třídy pro rok 2020/2021, prosím, sledujte v sekci - Základní škola - Zápis do 1. třídy.

 

Naše projekty

Základní škola Jarošov je zapojena do dvouletého projektu Erasmus+. Je to program EU pro vzdělávání, odbornou přípravu, mládež a sport na období 2014–2020. Naše škola získala grant na mobility učitelů i žáků. Cílem všech typů mobilit je podporovat studující a umožnit jim osvojení znalostí či dovedností v cizím jazyce během zahraničních pobytů, zvýšit tak jejich osobní rozvoj.
V rámci tohoto projektu spolupracuje škola s partnerskými školami z Velké Británie, Irska, Německa, Itálie a Francie. Více zde.

Podporují nás