30. 11. 2017

Moc dobře. Koho tato odpověď příliš neuspokojila, ať čte dále. Patrně nejvíce radosti nám přinášelo obyčejné hraní se stavebnicemi.

Docela obyčejné to ovšem nebylo, protože výsledkem byly velmi zdařilé stavby. Asi bychom si na Vánoce zasloužili další příděl „stavebního materiálu“. Ti starší si troufli na výrobu zdravé výživy – křížaly. Ve všech odděleních proběhlo tvoření z přírodního matriálu. Tak jste si mohli prohlédnout výstavku skřítků Podzimáčků. Dále jsme si zhotovili sovičky, autíčka, ježečky, chobotničky a zimní panenky. Pomalu jsme začali s přípravou vánočních ozdob na stromeček v UH. Možná máte pocit, že se událo málo, ale že i zpíváme, cvičíme, navlékáme náramky, soutěžíme - je běžné. Tak vidíte, že jsme se měli dobře. A ještě foto…

Za ŠD Iva Zemanová