31. 12. 2017

Prosinec je již tradičně měsícem, ve kterém máme neskutečně moc „práce“ a času na všechny naše aktivity se nám nedostává. Stihli jsme, co se dalo, ale některé z našich plánů odsouváme na příště. Čekání na příchod vánoc jsme si krátili výrobou vánočních ozdob pro stromeček v Uherském Hradišti, malováním přáníček a hvězdiček s tajnými sny. Milujeme převleky, proto v každém oddělení proběhlo zábavné odpoledne – „Čertovský rej“.

Třídy jsme si vyzdobili řetězy a sněhovými vločkami. Ten skutečný sníh nám chyběl, namalovali jsme alespoň sněžné medvídky, sobíky, stromečky a jiné. Secvičili jsme pásmo na Vánoční ladění. Velkou práci měl také pěvecký kroužek s přípravou na svá vystoupení. Tentokrát se předvedl v DPS UH, na Vánočním ladění ve škole a v Redutě při oslavách 50. výročí založení MŠ Svatováclavské. V předstihu jsme také nazdobili stromeček, aby Ježíšek věděl, kde má složit nadílku. A byla opravdu bohatá. To se to bude hrát a tvořit! Vánoční nálada byla znát na každém kroku, nezapomněli jsme ani na společné tvoření s rodiči, naše tradiční dílničky. V zápalu práce dny rychle uběhly a my se tedy dočkali zimních prázdnin. Loučíme se se starým rokem a vítáme nový. V něm Vám za celou družinu přeji hodně zdraví, štěstí a radostných zážitků.

Pokud na přečtení příspěvku nemáte čas, prohlédněte si alespoň fotografie.

Za ŠD Iva Zemanová

 

Zobrazit všechny aktuality >

Důležitá upozornění

Veškeré nové informace k zápisu do 1. třídy pro rok 2020/2021, prosím, sledujte v sekci - Základní škola - Zápis do 1. třídy.

 

Naše projekty

Základní škola Jarošov je zapojena do dvouletého projektu Erasmus+. Je to program EU pro vzdělávání, odbornou přípravu, mládež a sport na období 2014–2020. Naše škola získala grant na mobility učitelů i žáků. Cílem všech typů mobilit je podporovat studující a umožnit jim osvojení znalostí či dovedností v cizím jazyce během zahraničních pobytů, zvýšit tak jejich osobní rozvoj.
V rámci tohoto projektu spolupracuje škola s partnerskými školami z Velké Británie, Irska, Německa, Itálie a Francie. Více zde.

Podporují nás