31. 12. 2022

Prosinec je již tradičně měsícem, ve kterém máme neskutečně moc „práce“ a času na všechny naše aktivity se nám nedostává. Stihli jsme, co se dalo, ale hodně z našich plánů odsouváme na příště. Stalo se totiž to, že nás přepadla nemoc a naše družinka se téměř vyprázdnila. Tři oddělení se spojily a i tak tam zůstala pouze hrstka dětí.

 

Bavili jsme se modelováním, skutečným pečením cukroví, výrobou vánočních přáníček. Secvičili jsme pásmo na Vánoční ladění. Velkou práci měl také pěvecký kroužek s přípravou na svá vystoupení, která se ale nakonec nemohla uskutečnit. V předstihu jsme také společně nazdobili stromeček, aby Ježíšek věděl, kde má složit nadílku. Stromečky jsme vyrobili i papírové a ze stejného materiálu jsme si udělali perníčkovou baňku. Vánoční nálada byla znát na každém kroku, zpívali jsme koledy, kreslili, tvořili ozdoby z hlíny.  A hraní na sněhu – to bylo teprve to pravé! V zápalu práce dny rychle uběhly a my se tedy dočkali zimních prázdnin. Loučíme se se starým rokem a vítáme nový. V něm Vám za celou družinu přeji hodně zdraví, štěstí a samé příjemné dny.

Pokud na přečtení příspěvku nemáte čas, prohlédněte si alespoň fotografie.

Za ŠD Iva Zemanová

Zobrazit všechny aktuality >

Naše projekty

Základní škola Jarošov je zapojena do dvouletého projektu Erasmus+. Je to program EU pro vzdělávání, odbornou přípravu, mládež a sport "Podpora zdravého školního života ve zdravé Evropě" na období od 1. 9. 2020 do 31. 8. 2023. Naše škola získala grant na mobility učitelů i žáků. Cílem všech typů mobilit je podporovat studující a umožnit jim osvojení znalostí či dovedností v cizím jazyce během zahraničních pobytů, zvýšit tak jejich osobní rozvoj.
V rámci tohoto projektu spolupracuje škola s partnerskými školami z Irska, Německa, Bulharska a Francie.

Mateřská škola je zapojena do projektu Celé česko čte dětem. 

Podporují nás