31. 10. 2017

Jak již napovídá nadpis, tento měsíc si pohrál s barvami. Nejen příroda venku, ale i my v naší družince.

Na počátku období jsme měli fůru zodpovědné práce. Blížila se Dýňová slavnost a my jsme připravovali hudební program. Dýně jsme také malovali a umístili je na okna. Tím naše práce neskončila. Vytvořili jsme si obří pavouky, strašidla z gázoviny, do tuše škrábali listy, poskládali muchomůrky a ježky, letadla a autíčka z papíru, malovali podzimní stromy a listy. Ještě jsme zvládli vyrobit obří i menší deštníky. V nastávajícím období dešťů se budou jistě hodit. Ti starší si ve své družince oslavili Halloween a párty to byla náramná. Dále jsme si hráli, modelovali, cvičili, montovali stavebnice. Máte-li trochu času, podívejte se i na fotografie.

Za ŠD Iva Zemanová