30. 11. 2020

Zajímá Vás, jak jsme se bavili na podzim? Sotva jsme si trochu zvykli na družinové rituály, dveře školy se nám uzavřely. Doma jsme zůstali až do poloviny listopadu. Bylo to dlouhé a už jsme se na sebe moc těšili.

A co vše jsme dělali? – nejlépe je to vidět na vlastní oči. Pokud ta možnost není, spokojte se alespoň s fotem – některé dny jsou pro Vás zachyceny.

Pro lepší orientaci malá nápověda: hráli jsme si s barvami podzimu a vyráběli dýně, podzimní věnečky, deštníčky, stříhali, lepili a zdobili družinku vším, co tomuto období sluší. Hráli jsme spoustu her, stavěli domečky, malovali. Malou přípravou na zimu byla výroba zimního sluníčka a obřích vloček z papíru. Občas jsme i zazlobili, jenže to jsme si fotit nechtěli :-)

Za ŠD Iva Zemanová

 

Zobrazit všechny aktuality >

Naše projekty

Základní škola Jarošov je zapojena do dvouletého projektu Erasmus+. Je to program EU pro vzdělávání, odbornou přípravu, mládež a sport "Podpora zdravého školního života ve zdravé Evropě" na období od 1. 9. 2020 do 31. 8. 2023. Naše škola získala grant na mobility učitelů i žáků. Cílem všech typů mobilit je podporovat studující a umožnit jim osvojení znalostí či dovedností v cizím jazyce během zahraničních pobytů, zvýšit tak jejich osobní rozvoj.
V rámci tohoto projektu spolupracuje škola s partnerskými školami z Irska, Německa, Bulharska a Francie.

Mateřská škola je zapojena do projektu Celé česko čte dětem. 

Podporují nás

Nadace KORUNKA podporuje potřebné žáky v účasti ve škole v přírodě.

Nadace KORUNKA podporuje potřebné žáky v účasti ve škole v přírodě.

NADACE TEREZY MAXOVÉ DĚTEM pomáhá žákům z Ukrajiny. Poskytují finanční podporu na školu v přírodě.

NADACE TEREZY MAXOVÉ DĚTEM pomáhá žákům z Ukrajiny. Poskytují finanční podporu na školu v přírodě.

...

...