28. 2. 2018

…a dodávám – patrně nejen pole, ale i naše hlasy sílí. Třeba za to může ona Hromnice, co nám přidala o hodinu více? A jak jsme si krátili čas v tomto kratším měsíci?

Hned na počátku zavládla příprava na karneval ve všech podobách. Vyráběli jsme masky, šašky i obřího klauna. Zdobili jsme třídu i chodbu. Pěvecký kroužek si několik písní na samotné akci zazpíval. A u zpěvu ještě zůstaneme. Velkou únorovou událostí byla hudební soutěž Slavíček. V letošním roce proběhl pouze v rámci naší družiny. Připravili jsme plakát, pečlivě vybrali soutěžící. Odvahu vystoupit před posluchači našlo spoustu malých zpěváků.  Všem blahopřejeme. Únor nám nepřinesl pouze sníh ale i silné mrazy, které nám neumožnily pobývat venku. A tak jsme tvořili například zimní sovičky, vrány a první sněženky. Další zážitky jsme načerpali o jarních prázdninách. Na tento nedlouhý měsíc to stačí, souhlasíte?

A nezapomeňte se podívat na foto…

Za ŠD Iva Zemanová