30. 9. 2017

Tak nám to opět nastalo. Vyběhaní, vykoupaní a příjemně unaveni díky teplému létu, znovu se scházíme na další startovní čáře…

I v letošním školním roce budeme přinášet aktuality a zajímavosti z naší družiny a to nejlepší se snad podaří zachytit na fotografie. Začátky bývají občas náročnější, nám se ovšem podařilo první měsíc zvládnout přímo hravě. Mile jsme přivítali nové kamarády, seznámili jsme je se vším důležitým a nezapomněli dodat, jaké chování nebudeme tolerovat. „Osahali“ jsme si prostředí ve škole i venku, také víme, jaké možnosti nabízí školní zahrada a tělocvična. Poslední teplé dny jsme trávili na čerstvém vzduchu, ale stihli jsme si hodně hrát i tvořit. Například hroznové víno, jablka v láhvi, deštníčky, podzimní ovoce, dráčky, malování na obličej. Ti starší se znovu pustili do šití. Ve družince u druháčků proběhl celý jablíčkový týden. Byl spojen s ochutnávkou, vyráběním a střídáním technik s využitím tohoto ovoce. Velmi oblíbeným doplňkem v této třídě se stala i nová tabule.

Jsme rádi, že se nám start vydařil a chceme se snažit, ať je nám spolu dobře.

Za ŠD Iva Zemanová

Zobrazit všechny aktuality >

Důležitá upozornění

Veškeré nové informace k zápisu do 1. třídy pro rok 2020/2021, prosím, sledujte v sekci - Základní škola - Zápis do 1. třídy.

 

Naše projekty

Základní škola Jarošov je zapojena do dvouletého projektu Erasmus+. Je to program EU pro vzdělávání, odbornou přípravu, mládež a sport na období 2014–2020. Naše škola získala grant na mobility učitelů i žáků. Cílem všech typů mobilit je podporovat studující a umožnit jim osvojení znalostí či dovedností v cizím jazyce během zahraničních pobytů, zvýšit tak jejich osobní rozvoj.
V rámci tohoto projektu spolupracuje škola s partnerskými školami z Velké Británie, Irska, Německa, Itálie a Francie. Více zde.

Podporují nás