6. 2. 2020

Zarecitovali jsme si, zazpívali jsme si.... Byli jsme spolu...

... a taky jsme si zasoutěžili:

0. kategorie - 1. třída

1. místo  Adéla Fůsková
2. místo Barbora Taláková
3. místo Karolína Indrová

1. kategorie - 2. a 3. třída

1. místo Tereza Beníčková
2. místo Adéla Foltýnová
3. místo Alena Zůbková

2. kategorie - 4. a 5. třída

1. místo Elena Straková
2. místo Johana Horňáková
3. místo Nela Budačová
  Jan Valeš
  Pavlína Zůbková

Do okrskového kola, které se uskuteční v DDM Šikula v Uherském Hradišti, postupují: Adéla Fůsková, Tereza Beníčková a Elena Straková.

Více fotografií zde.

Veškeré nové informace k zápisu do 1. třídy pro rok 2020/2021, prosím, sledujte v sekci - Základní škola - Zápis do 1. třídy.