Zdravíme všechny, kteří jste zavítali na nově vytvořený odkaz. V této rubrice naleznete nápady pro volný čas. Budou zde úkoly jednoduché (pro naše nejmenší) i složitější pro bystré hlavičky. Zadávání bude ve formátu, který bude možno vytisknout. Budeme rádi, když si každý pro sebe něco najde. Můžeme se dohodnout i na soutěžení – splněné úkoly budete sbírat a až se sejdeme ve školní družině, nejaktivnější odměníme. Pokud máte zajímavý nápad, napište jej na družinový mobil. Zveřejníme ho pro všechny.

Ať vše zvládáte co nejlépe vám přejí paní vychovatelky.

PS: Náměty budou průběžně narůstat…

Příspěvek od DDM Šikula s úkoly:

Milé děti.

tentokrát jsme pro vás nachystali 2 úkoly, jejichž splnění můžete posílat k nám na DDM Šikula. A které to jsou? Pokud budete dělat pokus se semínky, pošlete nám, co jste zjistili (vykreslená okýnka, co kdy ze semínka vyrostlo).

Také nám můžete nakreslit nebo namalovat obrázek, jak se Fazolka s Julčou starali o semínko.

Vyfocené obrázky nám zasílejte na adresu lenka.pavelcikova@ddmsikula.cz nejpozději do pátku 27. března 2020. Výsledky pokusu zasílejte do pátku 10. dubna 2020. Další příhody ze zahrady lišky Bystroušky vyjdou v pondělí 30. března 2020.

-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-

Odkazy ke stažení zábavných úkolů - nové odkazy jsou dole :-)

Líbí se Vám "práce" na volný čas? Napište nám SMS na družinový telefon 776 129 317 co se Vám líbí a co by se dalo zlepšit. Děkujeme.

Mějte se co nejlépe, už se na vás těšíme :-)

Za kolektiv vychovatelek ŠD, Iva Zemanová :-)

Veškeré nové informace k zápisu do 1. třídy pro rok 2020/2021, prosím, sledujte v sekci - Základní škola - Zápis do 1. třídy.