Aktuality

Vánoční ladění 2018

11. 12. 2018

Vánoční ladění 2018

Vůně perníčků i punče, vánoční příběh o jedličce, písničky našich "zpěvulí", gymnastické vystoupení, Večerníček v podání prváčků s jejich patrony, hry na klavír a housle, pohádky, koledy, hravá angličtina, tanec a na závěr společná píseň "Haleluja"...

více zde…


Adventní čas je tu zas

6. 12. 2018

Adventní čas je tu zas

Opět po roce se nám blíží Vánoce. A my jsme se již tradičně vydali na Rochus, kde byl pro nás ve skanzenu připraven program plný lidových tradic.

více zde…


Zavítal k nám Mikuláš

5. 12. 2018

Zavítal k nám Mikuláš

Na Mikuláše jsme všichni netrpělivě čekali. A když přišel i se svou družinou, bylo to pořádné tóčo ....

více zde…


Uzavření mateřské školy a školní družiny v době vánočních prázdnin

4. 12. 2018

Uzavření mateřské školy a školní družiny v době vánočních prázdnin

V době od 22. 12. 2018 do 1. 1. 2019 bude uzavřena naše mateřská škola. Provoz bude zahájen ve středu 2. 1. 2019. Školní družina znovu otevře své brány ve čtvrtek 3. 1. 2019 (stejně jako základní škola).

více zde…


Vyhodnocení dotazníku

4. 12. 2018

Vyhodnocení dotazníku

V měsíci listopadu byl rodičům žáků naší školy předložen anonymní dotazník týkající se zázemí a klimatu školy s prosbou o vyplnění. Ve škole je v současné době 93 žáků, bylo rozdáno 79 dotazníků k vyplnění, vždy jeden do rodiny. Celkově se vyjádřilo vyplněním dotazníků 55 rodin, což je 70% návratnost. V dotazníku se rodiče mohli vyjádřit ke 13 různým oblastem, které tvoří zázemí a klima školy. S daným výrokem mohli souhlasit, nesouhlasit, občas souhlasit či zvolit variantu - nedokážu posoudit. Také mohli napsat své komentáře k tomu, co se jim u dané oblasti líbí či nelíbí. Většina rodičů zvolila k vyplnění dotazníků klasickou metodu výběru, objevily se však i rozsáhlejší komentáře k jednotlivým položkám. U každé oblasti uvádíme výsledné hodnocení rodičů, včetně grafického vyjádření a komentářů pozitivních i negativních. Děkujeme všem rodičům za zpětnou vazbu a povzbuzující komentáře.

více zde…


Zážitkové dny

30. 11. 2018

Zážitkové dny

Neodolali jsme nabídce Střední školy průmyslové, hotelové a zdravotnické v Uherském Hradišti a během zážitkového dne jsme si vyzkoušeli role lékaře, zdravotní sestřičky, nevidomého pacienta, cukráře, kuchaře, barmana, číšníka, servírky, konstruktéra či elektrotechnika.

více zde…


Vánoční příběh

29. 11. 2018

Vánoční příběh

Společně s dětmi z mateřské školy jsme si užili "Vánoční příběh". Českobudějovické sourozenecké trio, mající svůj původ na Valašsku, nám zábavnou formou - pomocí loutkového divadla a rockově upravených vánočních koled - připomnělo historii a tradice nejkrásnějších svátků v roce.

více zde…


Tvořili jsme se Šikulou

23. 11. 2018

Tvořili jsme se Šikulou

Adventní čas se blíží. To je pro nás znamení, zajít si něco hezkého vyrobit do jarošovské pobočky DDM Šikula. Tentokrát jsme své prstíky potrénovali na keramické hlíně a vznikla celá spousta krásných vánočních andílků.

více zde…


Bruslení zahájeno

22. 11. 2018

Bruslení zahájeno

Zima se přibližuje a s ní přichází i naše pravidelná aktivita na ledě. Poprvé v tomto školním roce jsme si zabruslili ve čtvrtek 22. listopadu.

více zde…


"Život s postižením" si vyzkoušeli druháci

21. 11. 2018

"Život s postižením" si vyzkoušeli druháci

Jaké je to žít s postižením? Jak žijí děti s nejrůznějšími tělesnými i mentálními vadami? O mnoho nových poznatků a dovedností se v rámci projektu "Život s postižením" obohatili naši druháci při své návštěvě ZŠ Speciální Uherské Hradiště.

více zde…


Důležitá upozornění

Naše projekty

Nejčastěji hledáte

Podporují nás