Vzpomínka na prázdninový letní kurz SNĚHURKA A SEDM TRPASLÍKŮ

Malá vzpomínka na prázdninový kurz Sněhurka a sedm trpaslíků. Celý týden jsme pilně trénovali, malovali, tvořili, cvičili. Ale protože nám práce šla pěkně od ruky, tak nám zůstal čas i na hraní a " řádění" na školní zahradě. A jak se nám to celé povedlo? Posuďte sami, co jsme se zvládli naučit za 4 dny. Jsme sice malí ale šikovní:-)

Více zde

Udělat si dráčka, to je přece hračka - děti z MŠ

Letos si dráčky vyráběli děti a rodiče doma. Dráčky jsme pověsili na plot naší školky a na každého čekala sladká odměna. Jen vítr nám chyběl, když jsme je chtěli jít pouštět. Ale i tak jsme nad počasím vyhráli a draky jsme pouštěli. Ptáte se jak? Když není vítr, dráček ze sáčku je nejlepší :-) Děti si dopoledne vyrobily igelitového dráčka, kterého v Trpínkách pak pěkně provětraly :-). Nevěříte?...

Více zde

Pomoc rodičů při úklidu zahrady v mateřské škole

Děkujeme všem rodičům, kteří nám pomohli na zahradě, vaší pomoci si velice vážíme ... a příšte .... ty špekáčky už bude hradit MŠ :-)

Více zde

Základní škola Jarošov je zapojena do dvouletého projektu Erasmus+. Je to program EU pro vzdělávání, odbornou přípravu, mládež a sport "Podpora zdravého školního života ve zdravé Evropě" na období od 1. 9. 2020 do 31. 8. 2022. Naše škola získala grant na mobility učitelů i žáků. Cílem všech typů mobilit je podporovat studující a umožnit jim osvojení znalostí či dovedností v cizím jazyce během zahraničních pobytů, zvýšit tak jejich osobní rozvoj.
V rámci tohoto projektu spolupracuje škola s partnerskými školami z Irska, Německa, Bulharska a Francie.