26. 3. 2020

Kluci a holky! Už vám chybí škola? Spolužáci? Kamarádi? Chcete vidět, jak se jim daří? Chcete se vzájemně pozdravit?

Pokud ano, pošlete nám svou fotografii z domácí výuky. Můžete nám či spolužákům poslat i nějaký vtipný vzkaz, ať se trochu všichni pobavíme :-)

Kam? Na náš whatsap (730 174 795) nebo messenger (Sborovna Učitelé). My vše zpracujeme, dáme na webové stránky a školní facebook (ZŠ Jarošov UH).

Vaše příspěvky neuniknou ani naší školní kronice. Je možné, že z vašich foteček a vzkazů pak vznikne i nějaká hezká výzdoba ve škole :-)

Těšíme se!

Vaše pozdravy:

Veškeré nové informace k zápisu do 1. třídy pro rok 2020/2021, prosím, sledujte v sekci - Základní škola - Zápis do 1. třídy.