3. 5. 2021

Vážení rodiče, v příloze najdete seznam přijatých žáků k základnímu vzdělávání v 1. třídě pro rok 2021/2022 podle stanovených kódů. Pokud byste měli zájem o vystavení dokumentu v listinné podobě, kontaktujte, prosím, ředitelství školy. Mgr. Pavel Jančář, ředitel školy

Základní škola Jarošov je zapojena do dvouletého projektu Erasmus+. Je to program EU pro vzdělávání, odbornou přípravu, mládež a sport "Podpora zdravého školního života ve zdravé Evropě" na období od 1. 9. 2020 do 31. 8. 2022. Naše škola získala grant na mobility učitelů i žáků. Cílem všech typů mobilit je podporovat studující a umožnit jim osvojení znalostí či dovedností v cizím jazyce během zahraničních pobytů, zvýšit tak jejich osobní rozvoj.
V rámci tohoto projektu spolupracuje škola s partnerskými školami z Irska, Německa, Bulharska a Francie.