28. 2. 2020

Milí rodiče, milí předškoláci z Jarošova i ze širokého okolí, zveme Vás na naši ŠKOLU NANEČISTO, která se uskuteční v úterý 17. března 2020 od 9.30 h v Základní škole Jarošov.

Zároveň v tento den proběhne DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ od 8 do 16 h. Co můžete vidět a zažít?
- prohlídku školy s průvodcem
- ukázky z výuky
- konzultace se školní psycholožkou
- činnost školní družiny a kroužků
- zodpovíme Vaše dotazy k provozu školy a přístupu k Vašim dětem.
Těšíme se na Vás!

www.zsjarosov.cz

Veškeré nové informace k zápisu do 1. třídy pro rok 2020/2021, prosím, sledujte v sekci - Základní škola - Zápis do 1. třídy.