25. 6. 2019

Týden jsme putovali za tajemstvím lesa. Opět tradičně na Kopánkách v Bílých Karpatech.

Medvěda jsme nepotkali, zato jsme objevovali fantastická zvířátka podle indicií. Pět dní jsme trávili plněním různorodých úkolů. Vydali jsme se i do lomu Rasová, cestou tam nás čekala spousta překvapení, která pro nás přichystaly pracovnice Přírodovědného centra Trnka z Uherského Hradiště.
A co by to byl za pobyt v horách bez pěší turistiky? Máme mladé nožky, chceme mít svaly a být zdraví tělem i duchem. Cesta do Lopenického sedla tak byla obrovskou výzvou. Parádní výkon si zasloužil pořádnou odměnu, na chatě Arnika jsme si tak mohli vychutnat osvěžující nanuk.
Celý týden nám doprovodný program dělaly Martina s Lenkou z DDM Šikula. Tvořili jsme, soutěžili jsme, hráli jsme noční hru a hledali jsme svého dobrého anděla - Dobbyho. Každý měl toho svého, dělal mu potají radost a občas ho i obdaroval. Našli jsme všichni svého Dobbyho? Někteří ano, jiní ne a mnozí si tuto informaci nechali pro sebe jako malé tajemství. Třeba po prázdninách prozradí?
Týden plný tvoření, her, soutěží, sportování a zážitků na celý život je za námi.

 

Zobrazit všechny aktuality >

Důležitá upozornění

Zvýšení cen stravného

Změnu finančního limitu na nákup potravin v ŠJ ZŠ a MŠ Jarošov od 1. září 2019 najdete v sekci Jídelna.

Finanční normativ se zvyšuje z důvodu opakovaného nárůstu cen potravin. S tímto opatřením Vás žádáme o případné navýšení limitu inkasa ve Vaší bance.

 

Naše projekty

Základní škola Jarošov je zapojena do dvouletého projektu Erasmus+. Je to program EU pro vzdělávání, odbornou přípravu, mládež a sport na období 2014–2020. Naše škola získala grant na mobility učitelů i žáků. Cílem všech typů mobilit je podporovat studující a umožnit jim osvojení znalostí či dovedností v cizím jazyce během zahraničních pobytů, zvýšit tak jejich osobní rozvoj.
V rámci tohoto projektu spolupracuje škola s partnerskými školami z Velké Británie, Irska, Německa, Itálie a Francie. Více zde.

Nejčastěji hledáte

Podporují nás