25. 3. 2020

Vážení rodiče, vzhledem k uzavření mateřské školy od 16. 3. 2020 nebudeme vybírat školné za měsíc duben 2020. Prosím, pokud máte nastavenou automatickou platbu z vaší banky, vynechejte platbu za měsíc duben. O platbách za další měsíce vás budeme informovat s ohledem na délku uzavření mateřské školy. Děkuji za pochopení a spolupráci. Mgr. Pavel Jančář, ředitel školy

Veškeré nové informace k zápisu do 1. třídy pro rok 2020/2021, prosím, sledujte v sekci - Základní škola - Zápis do 1. třídy.