31. 1. 2020

Děti z naší mateřské školy se v letošním školním roce 2019/2020 zapojily do pilotního programu SPORŤÁK - POHYB JE ZÁBAVA! V průběhu celého roku si děti vyzkouší základy několika sportů (fotbal, tenis, gymnastika, hokej a bruslení) pod vedením profesionálních a zkušených trenérů.Projekt pohybové přípravy pro mateřské školy v Uherském Hradišti je pod záštitou SAS - Sportovní agentura Slovácko.

Zobrazit všechny aktuality >

Důležitá upozornění

Zvýšení cen stravného

Změnu finančního limitu na nákup potravin v ŠJ ZŠ a MŠ Jarošov od 1. září 2019 najdete v sekci Jídelna.

Finanční normativ se zvyšuje z důvodu opakovaného nárůstu cen potravin. S tímto opatřením Vás žádáme o případné navýšení limitu inkasa ve Vaší bance.

 

Naše projekty

Základní škola Jarošov je zapojena do dvouletého projektu Erasmus+. Je to program EU pro vzdělávání, odbornou přípravu, mládež a sport na období 2014–2020. Naše škola získala grant na mobility učitelů i žáků. Cílem všech typů mobilit je podporovat studující a umožnit jim osvojení znalostí či dovedností v cizím jazyce během zahraničních pobytů, zvýšit tak jejich osobní rozvoj.
V rámci tohoto projektu spolupracuje škola s partnerskými školami z Velké Británie, Irska, Německa, Itálie a Francie. Více zde.

Nejčastěji hledáte

Podporují nás