31. 1. 2020

Děti z naší mateřské školy se v letošním školním roce 2019/2020 zapojily do pilotního programu SPORŤÁK - POHYB JE ZÁBAVA! V průběhu celého roku si děti vyzkouší základy několika sportů (fotbal, tenis, gymnastika, hokej a bruslení) pod vedením profesionálních a zkušených trenérů.Projekt pohybové přípravy pro mateřské školy v Uherském Hradišti je pod záštitou SAS - Sportovní agentura Slovácko.

Veškeré nové informace k zápisu do 1. třídy pro rok 2020/2021, prosím, sledujte v sekci - Základní škola - Zápis do 1. třídy.