31. 1. 2020

Děti z naší mateřské školy se v letošním školním roce 2019/2020 zapojily do pilotního programu SPORŤÁK - POHYB JE ZÁBAVA! V průběhu celého roku si děti vyzkouší základy několika sportů (fotbal, tenis, gymnastika, hokej a bruslení) pod vedením profesionálních a zkušených trenérů.Projekt pohybové přípravy pro mateřské školy v Uherském Hradišti je pod záštitou SAS - Sportovní agentura Slovácko.

Zobrazit všechny aktuality >

Důležitá upozornění

Veškeré nové informace k zápisu do 1. třídy pro rok 2020/2021, prosím, sledujte v sekci - Základní škola - Zápis do 1. třídy.

 

Naše projekty

Základní škola Jarošov je zapojena do dvouletého projektu Erasmus+. Je to program EU pro vzdělávání, odbornou přípravu, mládež a sport na období 2014–2020. Naše škola získala grant na mobility učitelů i žáků. Cílem všech typů mobilit je podporovat studující a umožnit jim osvojení znalostí či dovedností v cizím jazyce během zahraničních pobytů, zvýšit tak jejich osobní rozvoj.
V rámci tohoto projektu spolupracuje škola s partnerskými školami z Velké Británie, Irska, Německa, Itálie a Francie. Více zde.

Podporují nás