19. 6. 2020

V sobotu 13. 6. 2020 naši Minivolejbalisté ovládli turnaj v beachvolejbalu. V kategorii ORANŽOVÁ - jsme vyhráli snad vše, co se dalo: 1. místo Jan Lapčík, Martin Janča, 2. místo Tobias Šik, Jakub Havránek, 3. místo Natálka Kutrová, Anežka Budařová, 9. místo Honza Sochor, Lukáš Daníček, 12. místo Matěj Dalajka, Pavlínka Zůbková. V ČERVENÉ kategorii se naše družstva umístila v polovině startovního pole. Na 7. místě - Paťka Reichlová, Bětuška Grebeníčková a na 8. místě Adam Prostinák, Ondra Sedlář a Dominik Jurča. Všem hráčům blahopřejeme, děkujeme za předvedenou hru a těšíme se na nové turnaje od září.

Zobrazit všechny aktuality >

Důležitá upozornění

Veškeré nové informace k zápisu do 1. třídy pro rok 2020/2021, prosím, sledujte v sekci - Základní škola - Zápis do 1. třídy.

 

Naše projekty

Základní škola Jarošov je zapojena do dvouletého projektu Erasmus+. Je to program EU pro vzdělávání, odbornou přípravu, mládež a sport na období 2014–2020. Naše škola získala grant na mobility učitelů i žáků. Cílem všech typů mobilit je podporovat studující a umožnit jim osvojení znalostí či dovedností v cizím jazyce během zahraničních pobytů, zvýšit tak jejich osobní rozvoj.
V rámci tohoto projektu spolupracuje škola s partnerskými školami z Velké Británie, Irska, Německa, Itálie a Francie. Více zde.

Podporují nás