28. 2. 2018

…a dodávám – patrně nejen pole, ale i naše hlasy sílí. Třeba za to může ona Hromnice, co nám přidala o hodinu více? A jak jsme si krátili čas v tomto kratším měsíci?

Hned na počátku zavládla příprava na karneval ve všech podobách. Vyráběli jsme masky, šašky i obřího klauna. Zdobili jsme třídu i chodbu. Pěvecký kroužek si několik písní na samotné akci zazpíval. A u zpěvu ještě zůstaneme. Velkou únorovou událostí byla hudební soutěž Slavíček. V letošním roce proběhl pouze v rámci naší družiny. Připravili jsme plakát, pečlivě vybrali soutěžící. Odvahu vystoupit před posluchači našlo spoustu malých zpěváků.  Všem blahopřejeme. Únor nám nepřinesl pouze sníh ale i silné mrazy, které nám neumožnily pobývat venku. A tak jsme tvořili například zimní sovičky, vrány a první sněženky. Další zážitky jsme načerpali o jarních prázdninách. Na tento nedlouhý měsíc to stačí, souhlasíte?

 A nezapomeňte se podívat na foto…

Za ŠD Iva Zemanová

Zobrazit všechny aktuality >

Důležitá upozornění

Naše projekty

Základní škola Jarošov je zapojena do dvouletého projektu Erasmus+. Je to program EU pro vzdělávání, odbornou přípravu, mládež a sport "Podpora zdravého školního života ve zdravé Evropě" na období od 1. 9. 2020 do 31. 8. 2022. Naše škola získala grant na mobility učitelů i žáků. Cílem všech typů mobilit je podporovat studující a umožnit jim osvojení znalostí či dovedností v cizím jazyce během zahraničních pobytů, zvýšit tak jejich osobní rozvoj.
V rámci tohoto projektu spolupracuje škola s partnerskými školami z Irska, Německa, Bulharska a Francie.

Podporují nás