29. 2. 2020

Že i v krátkém měsíci toho lze mnoho stihnout vás budou informovat následující řádky.

 

I letos nám pedagogická škola vyslala svou studentku na praxi – Míša s námi prožila pěkné dva týdny. Své teoretické informace si potřebovala ověřit. Například jak se vyrábí hrníčky s čajem, jak se s tak velkou „bandou“ tvoří karnevalové masky, nebo pro nás zajistila besedu se zdravotnicí, paní Nestávalovou. Společně jsme si také zahráli různé hry.

Prožili jsme „Valentýnský svátek“. Svá přáníčka jsme zanechali na vyzdobených srdcích z papíru, nebo v lucerničkách. Odbornice na zdravou výživu se nás pokusily přesvědčit o důležitosti konzumace zeleniny a ovoce. Jejich zajímavé povídání bylo spojeno s ochutnávkou vitamínových koktejlů. Ke zdravé stravě jsme si přidali i pohyb v podobě uspořádání družinové olympiády. A pak už jsme žili především karnevalem. Stříhali jsme, modelovali, lepili a malovali. Výsledkem byli šašci, klauni, masky a karnevalové postavičky. Nezahálel ani pěvecký kroužek, který na karneval připravil krátké vystoupení.

Tak to je patrně to nejdůležitější. Slova si nezapomeňte doplnit snímky.

Za ŠD Iva Zemanová

 

Zobrazit všechny aktuality >

Důležitá upozornění

Naše projekty

Základní škola Jarošov je zapojena do dvouletého projektu Erasmus+. Je to program EU pro vzdělávání, odbornou přípravu, mládež a sport "Podpora zdravého školního života ve zdravé Evropě" na období od 1. 9. 2020 do 31. 8. 2022. Naše škola získala grant na mobility učitelů i žáků. Cílem všech typů mobilit je podporovat studující a umožnit jim osvojení znalostí či dovedností v cizím jazyce během zahraničních pobytů, zvýšit tak jejich osobní rozvoj.
V rámci tohoto projektu spolupracuje škola s partnerskými školami z Irska, Německa, Bulharska a Francie.

Podporují nás