21. 6. 2021

Zveme Vás na ZAHRADNÍ SLAVNOST, která se uskuteční v úterý 29. června 2021 od 16 hodin v Dětském parku ZŠ Jarošov.

Přivítáme nové školáky, rozloučíme se s páťáky... Zahrajeme si hry, pobavíme se, odreagujeme se od každodenních povinností... Naladíme se na prázdniny...

Zároveň proběhne i úvodní třídní schůzka pro rodiče budoucích prváčků v 17 hodin.

TĚŠÍME SE NA VÁS 🥰

Základní škola Jarošov je zapojena do dvouletého projektu Erasmus+. Je to program EU pro vzdělávání, odbornou přípravu, mládež a sport "Podpora zdravého školního života ve zdravé Evropě" na období od 1. 9. 2020 do 31. 8. 2022. Naše škola získala grant na mobility učitelů i žáků. Cílem všech typů mobilit je podporovat studující a umožnit jim osvojení znalostí či dovedností v cizím jazyce během zahraničních pobytů, zvýšit tak jejich osobní rozvoj.
V rámci tohoto projektu spolupracuje škola s partnerskými školami z Irska, Německa, Bulharska a Francie.