Každé pondělí od 13:00 do 14:30. Vede Zlatuše Slezáková.

Od října začal pravidelně pracovat kroužek, který se zabývá především výrobou a distribucí školního časopisu Vikýřník, a také dramatickými hříčkami a hrami. V letošním školním roce v něm působí 10 redaktorů. A protože letos uplynulo 15 let od vydání 1. čísla tohoto časopisu, náležitě se to slavilo: děti si upekly dort a připily šampaňským, aby Vikýřník působil nejméně dalších 15 let.

Veškeré nové informace k zápisu do 1. třídy pro rok 2020/2021, prosím, sledujte v sekci - Základní škola - Zápis do 1. třídy.