31. 3. 2022

A v něm jsme prožili opravdu mnoho. Dokončili jsme si cirkusové klauny, namalovali první jarní květiny, zlatý déšť. Stříhali jsme, lepili…například přáníčka pro ženy, papírové ptáčky do květináče, tulipánky na zavěšení.

 

Společně jsme změnili nástěnku. Protože se již pomalu blíží Velikonoce, vybrali jsme si pro toto téma. Zajíčci, kraslice, kuřátka a květinky z papíru jsou všude kolem nás. Nejstarší oddělení jedno odpoledne uspořádalo průzkum areálu pro děti v Jarošově – se zaužívaným názvem „barevky“. Moc si to tam užili. Také stále „dolaďují“ svou bylinkovou kuchařku.

A protože i poprvé letos příjemně hřálo sluníčko a maminky nás neviděly, odložili jsme teplé oblečení a často jsme dováděli ve třídě, tělocvičně i na hřišti.  Pěvecký kroužek připravil krátký program pro pedagogy v naší škole k jejich svátku. Hodně jsme si hráli se stavebnicemi a stále nás baví se schovávat v postavených stanech.

Takto „našlapaný“ byl březen v naší družince. Foto zde.

Za ŠD Iva Zemanová

 

Zobrazit všechny aktuality >

Důležitá upozornění

Naše projekty

Základní škola Jarošov je zapojena do dvouletého projektu Erasmus+. Je to program EU pro vzdělávání, odbornou přípravu, mládež a sport "Podpora zdravého školního života ve zdravé Evropě" na období od 1. 9. 2020 do 31. 8. 2022. Naše škola získala grant na mobility učitelů i žáků. Cílem všech typů mobilit je podporovat studující a umožnit jim osvojení znalostí či dovedností v cizím jazyce během zahraničních pobytů, zvýšit tak jejich osobní rozvoj.
V rámci tohoto projektu spolupracuje škola s partnerskými školami z Irska, Německa, Bulharska a Francie.

Mateřská škola je zapojena do projektu Celé česko čte dětem. 

Podporují nás