Přehled kroužků pořádaných školou - zahajujeme 2. října 2017 a ukončujeme 31. května 2018

 
Vikýřník - literárně-dramatický kroužek 

vedoucí Zlatuše Slezáková
každé pondělí 13:00 – 14:30

 

Výtvarný kroužek 

vedoucí Pavla Martincová

každé liché pondělí 13:15 - 14:45

 

 Taneční kroužek

vedoucí Zdeňka Uřičářová
1. - 3. tř. každou středu 14:15 – 15:00
4. - 5. tř. každou středu 13:15 – 14:00

 

Ekologický kroužek

vedoucí Dana Fitzianová
každé sudé pondělí  13:00 – 14:30

 

Pěvecký kroužek

vedoucí Ivana  Zemanová
každé úterý 13:00 – 13:45

 

Hrajeme si anglicky

vedoucí Monika Mitanová

4. - 5. tř. středa 14:00 - 14:45

 

 Sportovní hry

vedoucí Pavel Jančář 
pro 1. - 3. třídu
každý čtvrtek 13:15 – 14:00

 

Minivolejbal

vedoucí Pavel Jančář
1. - 3. třída každý čtvrtek 14:45 – 15:30
4. - 5. třída každý čtvrtek 14:00 – 14:45

 

Logopedický

vedoucí Iva Zemanová
termíny dle individuálního plánu

  

Angličtina pro nejmenší (určeno pro děti z MŠ)

vedoucí Ivana Píšťková
každé pondělí 10:00 – 10:45

  

Podrobně o činnosti kroužků

 

V pátek 16. 2. 2018 jsme uspořádali první letošní turnaj proti minivolejbalovým družstvům ZŠ UNESCO Uh. Hradiště. V naší tělocvičně na 4 kurtech proběhly boje v barvách žlutá, oranžová a červená.

Vítězové v jednotlivých skupinách byli odměněni za své výkony medailemi a všichni hráči drobnou sledkostí.

ŽLUTÁ: celkem 11 družstev 

Jarošov 1:  Ondra Kedroň, Vanesa Uherková – 1. místo

Jarošov 2:  Jan Lapčík, Jakub Jandásek – 1. místo

Jarošov 3:  Johana Horňáková, Emma Stašková – 4. místo

Jarošov 4:  Pavlínka Zůbková, Vlastík Omelka – 4. místo

Vítězem superfinále se stala dvojice Jan Lapčík, Jakub Jandásek

ČERVENÁ: celkem 4 družstva 

Jarošov 1:  Viktorie Mlčochová, Alžběta Gašparovičová - 1. místo

Jarošov 2:  Filip Jandásek, Sebastian Hanáček – 3. místo

Jarošov 3:  Martina Macháčková, Veronika Zaňová(ZŠ UNESCO) – 2. místo

ORANŽOVÁ: celkem 13 družstev.

Jarošov 3:  Dominik Jurča, Alžběta Grebeníčková – 4. místo

Jarošov 2:  Viktorie Kozáková, Patricie Reichlová – 9.- 13. místo

Jarošov 1:  Veronika Ježová, Jakub Buček – 2. místo

Jarošov 6:  Bára Blahová, Vendula Ptáčková – 2. místo

Jarošov 4:  Nikola Mikšíková, Eliška Prchlíková – 9.- 13. místo

Jarošov 5:  Viktor Daníček, Alex Uherek – 1. místo

Jarošov 7:  Dominik Jurča, Matyáš Kutra – 1. místo

Jarošov 8:  Jonáš Hrabec, Ondra Sedlář – 9.- 13. místo

Absolutním vítězem se stala dvojice Dominik Jurča, Matyáš Kutra.    VŠEM BLAHOPŘEJEME !!!!!

Nejčastěji hledáte

Podporují nás