Třída pro děti od 3 do 4,5 let. Klademe velký důraz na individuální péči a rozvoj dítěte.

přihkaška zde

Pracujeme s dětmi dle RVP PV a ŠVP na daný školní rok, který vypracovaly všechny paní učitelky MŠ (možnost k nahlédnutí v šatně MŠ a na stránkách MŠ).

Děti se učí samobslužným dovednostem, rozvíjíme hrubou i jemnou motoriku, děti vedeme k začleňování do kolektivu vrstevníků.

Podporujeme rozvoj osobnosti dítěte, podílíme se na jeho zdravém citovém, rozumovém a tělesném rozvoji a na osvojení základních pravidel chování, základních životních hodnot a mezilidských vztahů.

Paní učitelky jsou proškoleny v logopedické prevenci - denně v této oblasti s dětmi individuálně pracují.

Všechny děti se zapojují do všech aktivit i akcí MŠ.

PRŮŘEZ ŠKOLNÍM ROKEM 2015/16:

Září:

Malovali jsme strom kamarádství a kamaráda krtečka, postavili si super opičí dráhu.

Náš jablíčkový týden

Vycházka za zvířátky na farmu

16.7.2018 - 20.7.2018 • Základní škola Jarošov

Letní kurzy - Šikovné ručičky a Sportujeme s hravou angličtinou 16. - 20.7.2018

V době letních prázdnin připravujeme 2 letní kurzy v jednom termínu 16. - 20.7.2018 od 8.00 hodin do 16.30 hodin: 1. Šikovné ručičky - výtvarně zaměřený kurz pro děti ve věku 4 - 7 let - lektory kurzu: Jitka Králíková a Pavlína Mikulcová. 2. Sportování s hravou angličtinou pro děti ve věku 6 - 8 let - sportovní kurz i s procvičením základních pojmů angličtiny i pro úplné začátečníky :-), lektorkou kurzu je Monika Mitanová.
více zde…