3. 12. 2021

Mikulášská nadílka opět venku na čerstvém vzduchu...

I letos k nám dorazil Mikuláš se svou početnou družinou. Nejenom hříšníci, ale i celé třídy měly připraveny krásné písničky a básničky. Sladká odměna tak nikoho nakonec neminula a školou už začala proudit adventní nálada.

Děkujeme Spolku rodičů při ZŠ Jarošov za bohatou nadílku.

Více fotografií a taky videa naleznete ve sdíleném albu (odkaz ve školních e-mailech).

Základní škola Jarošov je zapojena do dvouletého projektu Erasmus+. Je to program EU pro vzdělávání, odbornou přípravu, mládež a sport "Podpora zdravého školního života ve zdravé Evropě" na období od 1. 9. 2020 do 31. 8. 2022. Naše škola získala grant na mobility učitelů i žáků. Cílem všech typů mobilit je podporovat studující a umožnit jim osvojení znalostí či dovedností v cizím jazyce během zahraničních pobytů, zvýšit tak jejich osobní rozvoj.
V rámci tohoto projektu spolupracuje škola s partnerskými školami z Irska, Německa, Bulharska a Francie.

"KOMUNITNÍ BYLINKOVÁ ZAHRÁDKA"

Projekt byl podpořen z programu "Podpora ekologických aktivit v kraji" - I.Č. RP04-21.

Mateřská škola je zapojena do projektu Celé česko čte dětem.