Třída pro děti ve věku 4,5 - 6 let. Klademe velký důraz na individuální péči a rozvoj dítěte.

Pracujeme s dětmi dle RVP PV a ŠVP na daný školní rok, který vypracovaly všechny paní učitelky MŠ (možnost k nahlédnutí v šatně MŠ a na stránkách MŠ),

2/3 dětí jsou předškolního věku, je jim věnována individuální péče ohledně předškolní průpravy (zahájení předplaveckého výcviku, příprava na AJ - Angličtina hrou, rozvoj matematických představ, rozvíjení poznání atd.)

Paní učitelky jsou proškoleny v logopedické prevenci, denně v této oblasti s dětmi undividuálně pracují.

Všechnyse zapojují do všech aktivit i akcí MŠ.

PRŮŘEZ ŠKOLNÍM ROKEM 2016/17

16.7.2018 - 20.7.2018 • Základní škola Jarošov

Letní kurzy - Šikovné ručičky a Sportujeme s hravou angličtinou 16. - 20.7.2018

V době letních prázdnin připravujeme 2 letní kurzy v jednom termínu 16. - 20.7.2018 od 8.00 hodin do 16.30 hodin: 1. Šikovné ručičky - výtvarně zaměřený kurz pro děti ve věku 4 - 7 let - lektory kurzu: Jitka Králíková a Pavlína Mikulcová. 2. Sportování s hravou angličtinou pro děti ve věku 6 - 8 let - sportovní kurz i s procvičením základních pojmů angličtiny i pro úplné začátečníky :-), lektorkou kurzu je Monika Mitanová.
více zde…