23. 3. 2020

Milé děti, Všem vám posílám velký pozdrav. Moc se těším, až se znovu uvidíme. To ale může trvat ještě docela dlouho a nikdo z nás teď nedokáže odhadnout, kdy se společně do školy vrátíme. Kdybyste mi chtěly poslat nějaký vzkaz, na něco se mě zeptat nebo mi napsat jenom tak, o tom, jak se máte a jak se vám daří, budu moc ráda. Použijte můj školní mail: petra.miklasova@zsjarosov.cz Každé dopoledne se na mail podívám a určitě vám postupně všem odpovím. Když by se některá otázka objevovala hodně často, tak napíšu podrobnou odpověď a vložím vám ji na stránky školy. A taky mám pro vás jeden návrh – jestli budete mít chuť a čas, napište mi, jak doma trávíte čas, jak se bavíte, co děláte, aby vám doma karanténa příjemně ubíhala. Zajímalo by mne, jak si se svými kamarády povídáte na dálku, jaký způsob používáte. Některým vašim kamarádům už možná dochází nápady jak se zabavit a jak své spolužáky kontaktovat, tak bych od vás ráda získala dobré tipy. Dám je na webové stránky školy, ať si je mohu ostatní děti přečíst. Můžete si tak pomoct navzájem. Těším se na vaše zprávy, Petra Miklášová

Zobrazit všechny aktuality >

Důležitá upozornění

Veškeré nové informace k zápisu do 1. třídy pro rok 2020/2021, prosím, sledujte v sekci - Základní škola - Zápis do 1. třídy.

 

Naše projekty

Základní škola Jarošov je zapojena do dvouletého projektu Erasmus+. Je to program EU pro vzdělávání, odbornou přípravu, mládež a sport na období 2014–2020. Naše škola získala grant na mobility učitelů i žáků. Cílem všech typů mobilit je podporovat studující a umožnit jim osvojení znalostí či dovedností v cizím jazyce během zahraničních pobytů, zvýšit tak jejich osobní rozvoj.
V rámci tohoto projektu spolupracuje škola s partnerskými školami z Velké Británie, Irska, Německa, Itálie a Francie. Více zde.

Nejčastěji hledáte

Podporují nás